Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Komercjalizacja biurowca na ukończeniu.

Przed wprowadzeniem się pierwszego najemcy, które zaplanowane jest na początek kwietnia 2018 roku zostanie zakończona komercjalizacja biurowca przy ul. Mierosławskiego 11a na warszawskim Żoliborzu twierdzą przedstawiciele agencji nieruchomości Locus odpowiedzialnej za poszukiwanie najemców. Aktualnie mamy podpisane umowy najmu na pierwsze drugie i trzecie piętro biurowca. Najemcami są firma z branży ubezpieczeniowej, wydawnictwo i firma z branży medycznej. Wszyscy ci najemcy dodatkowo zajęli część magazynową dostępną w budynku. Zakończone zostały negocjacje na IV piętro, ustalono treść umowy i pozostały podpisy na dokumencie. Kończymy negocjacje na jedyną wolną powierzchnie na parterze budynku.

Trwają bardzo intensywne prace wewnątrz biurowca. Muszą zostać zakończone do 30 kwietnia kiedy planowane jest zasiedlenie całego budynku.

Biurowiec przy ul. Mierosławskiego 11a to budynek mający 2200 m2 powierzchni na rozlokowanych na 6 kondygnacjach ( jedna podziemna, parter i 4 piętra). Po zakupie w 2017 roku przeszedł gruntowną modernizacje polegającą na wymianie wszystkich instalacja znajdujących się w budynku. W celu uzyskania większej efektywności zaprojektowane zostały nowe piony sanitarne, zostały przeniesione i umiejscowione w centralnej części piętra, zaprojektowana i wykonana została nowe recepcja na parterze biurowca wraz z nowym przestronnym lobby. Budynek został ocieplony i wykonano nową elewację zewnętrzną. Na terenie przewidzianych jest 30 miejsc postojowych. Biurowiec zlokalizowany jest pomiędzy Pl. Inwalidów, a Pl. Wilsona na starym Żoliborzu, 5 minut spacerem od stacji metra Pl. Wilsona. Z górnych pięter wystających ponad dachy okolicznych zabudowań i drzew rozciąga się sympatyczny widok na zielony  Żoliborz. W najbliższym otoczeniu znajdziemy kilka kameralnych restauracji, przedszkole, sklepy i banki. Poza metrem doskonały dojazd do biurowca możliwy jest tramwajem – przystanek przy ul. Mickiewicza znajduje się 1 minutę od budynku lub samochodem. Odpowiedzialna za komercjalizację biurowca jest Agencja nieruchomości Locus.

Źródło: Locus