Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Nowy najemca w odnowionym kompleksie wiśniowy business park

Cromwell Property Group, firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami w nieruchomości komercyjne z przyjemnością informuje o podpisaniu z firmą ASSA ABLOY umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

 

Wynegocjowane porozumienie dotyczy 1350 m2 powierzchni znajdującej się w budynku F kompleksu.

ASSA ABLOY oferuje najszerszą na rynku gamę rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Grupa zajmuje wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz zabezpieczenia hotelowe. Do najbardziej znanych marek tej firmy należą LOB, ASSA ABLOY Mercor Doors i produkty ASSA ABLOY. Firma jest obecna na polskim rynku od 1999 roku. Grupa ASSA ABLOY ma swoje biuro także w Gdańsku, w kompleksie Arkońska Business Park. Do kompleksu Wiśniowy Business Park firma wprowadzi się już jesienią.

 

Po owocnej współpracy z firmą Cromwell w Gdańsku jesteśmy przekonani, że Wiśniowy Business Park spełni wszystkie nasze oczekiwania. Przyjazne oraz nowoczesne środowisko pracy jest elementem definiującym oddziały ASSA ABLOY w Polsce. Przykładamy dużą wagę do ergonomii i komfortu pracy – mówi Bartosz Kaczorowski, Dyrektor Zarządzający na Region Polska w firmie ASSA ABLOY.

 

Z radością pragniemy powitać ASSA ABLOY w gronie najemców. Cieszymy się, że firma doceniła zarówno wysoką jakość powierzchni biurowych, jak i dodatkowe udogodnienia, które zapewniliśmy naszym najemcom. Nieustannie rozbudowujemy ofertę usług dodatkowych i udogodnień skierowanych do użytkowników kompleksu. Chcemy, aby Wiśniowy Business Park był nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim możliwie przyjaznym miejscem pracy – powiedział Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu biur w Cromwell Poland Sp. z o.o.

 

Wiśniowy Business Park składa się 6 budynków oferujących nowoczesną i łatwą w aranżacji powierzchnię biurową klasy A. Kompleks jest jednym z pierwszych nowoczesnych parków biurowych, jakie powstały w Polsce. Najstarsze budynki zaprojektowane zostały przez renomowaną brytyjską firmę architektoniczną Fitzroy Robinson International i oddane do użytku pod koniec lat dziewięćdziesiątych, dwa kolejne w pierwszej dekadzie XXI w. Wiśniowy Business Park jest atrakcyjnie położony w pobliżu Al. Żwirki i Wigury – ważnej arterii komunikacyjnej łączącej Port Lotniczy im. F. Chopina z centrum Warszawy. Liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja SKM umożliwiają łatwą komunikację z lotniskiem, śródmieściem i pozostałymi dzielnicami stolicy. Elementem, który wyróżnia Wiśniowy Business Park spośród warszawskich kompleksów biurowych, jest rozległy obszar ponad 2,5 ha otaczającej budynki zieleni obsadzonej dziesiątkami gatunków różnorodnych drzew, krzewów i traw.

 

W 2017 r. kompleks przeszedł gruntowną modernizację, obejmującą odnowienie powierzchni wspólnych w budynkach D, E i F, a także gruntowne przekształcenie terenu otoczenia kompleksu.

 

Wiśniowy Business Park oferuje swoim najemcom liczne udogodnienia, m.in. przychodnię lekarską, aptekę, parkingi podziemne z myjnią samochodową i stanowiskiem ładowania pojazdów elektrycznych, liczne miejsca parkingowe dla rowerów, kantynę, sklep w formacie convenience, kilka stanowisk dla food-trucków ze stolikami, a nawet własną pasiekę w ogrodzie. Na terenie kompleksu znajduje się również stacja rowerów miejskich Veturilo. Chwile wolne od pracy użytkownicy mogą aktywnie spędzać w strefie fitness na świeżym powietrzu wyposażonej w urządzenia do ćwiczeń oraz stół ping-pongowy. Relaks z kolei mogą odnaleźć w strefie wypoczynku i rekreacji, gdzie w pobliżu zadaszonej wiaty ze stołami i ławami znajduje się grill, dwa tory do gry w bule oraz uprawiany przez najemców ogród warzywny.

 

Zmotoryzowani użytkownicy Wiśniowy Business Park dysponują łącznie 1.392 miejscami parkingowymi zlokalizowanymi zarówno na powierzchni, jak i w parkingach podziemnych.

 

Budynki C, D, E i F kompleksu, w których łączna powierzchnia do wynajęcia wynosi ponad 46.600 m2, posiadają certyfikat BREEAM In-Use z oceną „Very Good”.

 

Źródło: Cromwell Poland Sp. z o.o.