Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

The Warsaw HUB wystartował w sieci

W internecie ruszyła nowa strona The Warsaw HUB, wielofunkcyjnego kompleksu wieżowców, który powstaje przy rondzie Daszyńskiego. Atrakcyjny wizualnie serwis pozwala lepiej poznać miejsce, które stworzy innowacyjne środowisko pracy dla korporacji i startupów w biznesowym sercu Warszawy.

 

źródło: Ghelamco Poland

 

Przyszli najemcy, dziennikarze, a także mieszkańcy Warszawy znajdą na stronie warsawhub.comprzydatne informacje na temat największej inwestycji realizowanej przez Ghelamco. Nowoczesna i przyjazna szata graficzna pozwala w prosty i intuicyjny sposób znaleźć najważniejsze informacje na temat projektu. Wśród prezentowanych zagadnień można przeczytać m.in. o The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i startupów, które docelowo będzie się mieściło w The Warsaw HUB.

 

Nowa witryna przedstawia również Meet District, innowacyjną przestrzeń coworkingową. Na stronie znalazły się też szczegóły dotyczące lokalizacji i udogodnień dla najemców, nowe wizualizacje oraz The HUB Magazine, w którym prezentowane są aktualności na temat inwestycji. Serwis przygotowano w wersji polskiej i angielskiej.

 

 

O The Warsaw HUB

 

The Warsaw HUB to najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce. Powstaje przy rondzie Daszyńskiego na Woli, u zbiegu ulic Towarowej i Prostej. To kolejny po Warsaw Spire projekt firmy Ghelamco, który kreuje nowe, biznesowe centrum Warszawy. Kompleks będzie się składał z trzech wysokościowców: 86-metrowego budynku hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych.

 

Charakter inwestycji opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła – zarówno funkcjonalnego, jak i komunikacyjnego. Połączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnych korporacji i startupów. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe, a także m.in. centrum konferencyjne, trzy- i czterogwiazdkowe hotele, powierzchnie usługowe i centrum fitness.

 

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne nowoczesne rozwiązania technologiczne. Przykładowo, dostęp do budynku będzie możliwy dzięki smartfonom, a parking zostanie wyposażony w system rozpoznawania samochodów, myjnię i stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Kompleks będzie zasilany z trzech niezależnych źródeł energii, a najemcy będą mogli zainstalować w nim również swoje własne generatory.

 

źródło: Ghelamco Poland