Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Vector+ na półmetku budowy

Pod koniec kwietnia Vector+ będzie świętował rok prac budowlanych. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. Jednocześnie tempa nabierają prace związane z budową nowej stacji SKM Warszawa-Obozowa, która powstaje tuż przy Vector+ i zapewni dogodne połączone z północną częścią stolicy.


Źródło: PRIMO Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

Vector+ to nowoczesny budynek biurowy na planie litery H składający z dwóch prostopadłościennych brył o wysokości 7 i 15 kondygnacji scalonych łącznikiem, na którego dachu zaaranżowano zielony taras rekreacyjny dla pracowników. Elegancką fasadę pokryją szkło oraz aluminium. Za projekt odpowiada renomowana pracownia JSK Architekci, która ma na swoim koncie takie realizacje jak Stadion Narodowy w Warszawie czy Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zaledwie kilka kroków od biurowca znajdzie się peron nowopowstającej stacji SKM Warszawa-Obozowa będącej elementem tzw. warszawskiej linii obwodowej – uruchomienie połączenia planowane jest na wakacje 2018 r.

Dzięki lokalizacji Vector+ przy skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia z ul. Obozową, przyszli najemcy biurowca będą mieli zapewniony nie tylko wygodny dojazd samochodem, ale również dogodny dojazd każdym środkiem transportu szynowego, który dynamicznie rozwija się na Woli. Obok SKM trwają intensywne prace związane z rozbudową kolejnego odcinka II linii metra – stacja „Młynów” będzie zlokalizowana 10 minut spacerem od biurowca. W kolejnych latach planowane są też inwestycje tramwajowe – nowe linie mają m.in. usprawnić połączenie Woli z Bemowem i Odolanami.

„Za nami rok pełen wyzwań, dlatego z prawdziwą satysfakcją cieszymy się, że jesteśmy już na półmetku inwestycji – właśnie ukończyliśmy niższą, 7-kondygnacyjną wieżę. Wiechę planujemy zawiesić w wakacje. Nowo powstające usprawnienia infrastrukturalne w sąsiedztwie Vector+ potwierdzają, że Wola to najlepszy kierunek dla inwestorów i przyszłych najemców szukających udogodnień i znakomitego transportu” – mówi Paweł Bujski, Prezes Zarządu City Level, inwestora projektu.

Biurowiec Vector+ zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie zaoferuje najemcom ponad 14 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej z certyfikatem BREEAM Very Good i liczne udogodnienia, m.in. atrakcyjną przestrzeń relaksacyjną na ogólnodostępnym tarasie czy szatnie z prysznicami dla rowerzystów.

Inwestorem projektu Vector+ jest Grupa Profbud, realizująca obiekty mieszkaniowe, m.in. Osiedle Awangarda, Osiedle Stella w Warszawie oraz Osiedle Primo w Łodzi. Generalny wykonawca to firma MALBUD1, znana m.in. z budowy nowej siedziby NASK przy ul. Kolskiej.

 

Źródło: PRIMO Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.