Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Warszawa się chwali

Podczas trwających w dniach 13 – 16 marca 2018 roku prestiżowych targach nieruchomościowych MIPIM w Cannes,Warszawa pochwaliła się kilkoma spektakularnymi projektami biurowców:

– najwyższym wieżowcem budowanym w Unii Europejskiej biurowcem Varso który będzie miał aż 310 metrów wysokości, realizowanym przez HB Reavis

Varso źródło HB Reavis

BBI Development deweloper wielofunkcyjnego projektu Roma Tower zlokalizowanego u zbiegu ulic Emilii Plater i Nowogrodzkiej poinformował, że w budynku zafunkcjonuje luksusowy 6-cio gwiazdkowy hotel oraz zaprezentował biurowiec Centrum Marszałkowska.

Roma Tower źródło BBI

Ghelamco pokazało projekt The Warsaw Hub. Kompleks The Warsaw HUB składać się będzie z trzech budynków, zlokalizowanych na wspólnym podeście. Dwie 31-piętrowe wieże oraz jedna 21-piętrowa dostarczą ponad 75 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Oprócz biur na terenie kompleksu znajdować się będą liczne lokale usługowe, handlowe, kawiarnie i restauracje. W The Warsaw HUB mieścić się będzie również centrum konferencyjne, powierzchnie co-workingowe, a także 3-4 gwiazdkowy hotel.

The HubThe Warsaw Hub źródło Ghelamco

Skanska zaprezentowała dwa duże projekty. Kompleks biurowców Spark. Składający się z trzech budynków z czego dwa są już w budowie kompleks będzie miał blisko 70.000 mkw powierzchni i zostanie ukończony w 2021 roku i kompleks budynków biurowych Generation Park który również w trzech biurowcach będzie miał 84.000 mkw powierzchni biurowej. Pierwszy biurowiec Generation Park zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Spark źródło Skanska

 

Generation Park źródło Skanska