Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Wiecha na pierwszym biurowcu Mojego Miejsca

Moje Miejsce – nowy fragment Warszawy, zlokalizowany na Dolnym Mokotowie, nabiera wysokości. Budowany przez Echo Investment pierwszy biurowiec osiągnął najwyższy punkt konstrukcyjny i zwieńczony został tradycyjną wiechą.

http://mojemiejsce-echo.pl/images/slider/1.jpg

Pierwszą łopatę na budowie Mojego Miejsca wbito jesienią 2017 roku, a już kilka miesięcy później możemy spojrzeć na ten kawałek nowej miejskiej tkanki ze szczytu budynku biurowego. Według planu, jego budowa zakończy się już w 2019 roku.

– Moje Miejsce rośnie w oczach. Zbliżamy się do momentu, kiedy tworzony przez nas kwartał miasta zostanie oddany do użytku. Wkrótce pierwsi pracownicy będą mogli powiedzieć, że Moje Miejsce należy właśnie do nich – mówi Michał Żelski z Działu Biur Echo Investment. 

Pierwszy budynek tej inwestycji to ponad 18 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Będzie miał 5 kondygnacji użytkowych. Do końca 2019 roku Echo Investment zbuduje w tej inwestycji jeszcze jeden biurowiec o powierzchni ponad 17 tys. mkw. Oprócz przestrzeni do pracy, Moje Miejsce będzie również miało część mieszkaniową oraz pełną infrastrukturę miejską.

Moje Miejsce będzie kolejnym punktem na mapie Warszawy, gdzie warto będzie przyjechać i dobrze spędzić czas w miłej kawiarence, świetnej restauracji czy dobrze zaprojektowanym placu. Ważną rolę odegra natura: trawniki, kwietniki, krzewy i drzewa. Zazielenią się nawet dachy. Nowe drzewa ozdobią także tereny miejskie – wzdłuż ulicy Bobrowieckiej. 

– Warszawa potrzebuje miejsc, które od samego początku będą tworzone z myślą o budowaniu społeczności. Wprowadzając w stolicy miastotwórcze inwestycje, takie jak Moje Miejsce czy Browary Warszawskie, chcemy dawać mieszkańcom miasta coś więcej niż piękną architekturę i ekologiczne technologie. Chcemy tworzyć osiedla, gdzie mieszkańcy nie będą anonimowi, biura, w których współpraca i integracją są równie ważne jak poważny biznes. Potrzebujemy przywrócenia wartości sąsiedztwa – dobrego sąsiedztwa, które skupi się wokół tych nowych części miasta – dodaje Michał Żelski. 

http://mojemiejsce-echo.pl/images/slider/6.jpg

Źródło: Echo Investment S.A.