Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

CPIPG kupił Green Corner A

Green Corner

Biurowiec Green Corner A zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Chłodniej i Wroniej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego zmienił właściciela. Nabywcą nieruchomości jest CPI Property Group, a sprzedawcą DWS.

Green Corner

Green Corner,  biura do wynajęcia Warszawa Wola

Green Corner A to nowoczesny, energooszczędny siedmiokondygnacyjny biurowiec klasy A+ o łącznej, wynoszącej 14 860 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia.  Biurowiec został oddany do użytku w 2012 roku. Budynek jest zarządzany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, posiada certyfikat Leed Platinum i jest niemal w pełni wynajęty.

„Green Corner A doskonale wpisuje się w nasz rosnący portfel atrakcyjnych projektów biurowych, odpowiada naszym zaawansowanym wymogom dotyczącym zrównoważonego rozwoju, jest doskonale zlokalizowany i cieszy się uznaniem najemców, o czym najlepiej świadczy wysoki poziom najmu naszego nowego biurowca” – mówi Barbara Topolska, Country Manager CPI Property Group w Polsce.

Jest to czwarta akwizycja CPI Property Group po ogłoszeniu w październiku 2019 roku nowej strategii inwestycyjnej, która zakłada silne zaangażowanie spółki na warszawskim rynku biurowym. Do tej pory CPI nabyła ponad 170 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w strategicznych lokalizacjach Warszawy.

CPI jest właścicielem  biurowców Central Tower, Atrium Plaza i Atrium Centrum, Prosta 69 oraz Eurocentrum Office Complex i Equator IV.