Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Ghelamco w Cannes na targach MIPIM 2019

Warsaw Spire, Wronia 31 i Plac Europejski

Już jutro zaczyna się najbardziej prestiżowe wydarzenie branży nieruchomości na świecie – targi MIPIM 2019 w Cannes. W ich trakcie Ghelamco Poland zaprezentuje przed międzynarodową publicznością swoje sztandarowe projekty w nowym centrum biznesowym Warszawy: The Warsaw HUB, Warsaw Unit i legendarny Warsaw Spire, a także planowaną inwestycję w Nowym Centrum Łodzi.

Targi MIPIM to najważniejsze wydarzenie na rynku nieruchomości. Od 30 lat każdego roku w połowie marca we francuskim Cannes spotykają się najbardziej wpływowi gracze międzynarodowej branży nieruchomości ze wszystkich sektorów: biurowego, mieszkaniowego, handlowego i magazynowego. Podczas tegorocznej edycji, która odbywa się w dniach 12-15 marca, Ghelamco zaprezentuje się na swoim własnym stanowisku P-1.G50 oraz na stoiskach Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy i Miasta Łodzi.

Ghelamco na targach przedstawi swoje najważniejsze inwestycje. W samej Warszawie w budowie mamy obecnie 4 wysokościowce o łącznej powierzchni najmu 170 000 m kw. W rejonie ronda Daszyńskiego kreujemy nowe centrum biznesowe Warszawy na niespotykaną dotąd w stolicy skalę, natomiast w sercu Łodzi zrealizujemy jej nowe centrum – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

The Warsaw HUB day

The Warsaw HUB

Goście z całego świata będą mogli zapoznać się m.in. z projektem The Warsaw HUB – największą i najbardziej innowacyjną inwestycją Ghelamco. Wielofunkcyjny kompleks trzech wysokościowców powstający na warszawskiej Woli będzie miejscem łączącym świat nowoczesnych technologii i biznesu. Zapewni on najemcom 113 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, na której znajdą się m.in. najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, dwa hotele, centrum współpracy korporacji i startupów, sale konferencyjne, centrum fitness, a także bogata oferta handlowo-usługowa w podziemnym pasażu. Budynek będzie mieć bezpośrednie połączenie ze stacją metra rondo Daszyńskiego, a także osobny dedykowany rowerzystom parking z szatniami i natryskami.

 

Warsaw UNIT_dzień

Warsaw UNIT

Naprzeciwko The Warsaw HUB powstaje kolejny wieżowiec Ghelamco, Warsaw UNIT. Ponad 200-metrowy budynek zapewni najemcom około 57 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 45 piętrach. O wyjątkowości projektu stanowić będzie jego architektura, odwołująca się do modernistycznego dziedzictwa wzbogaconego nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak kinetyczna fasada zwana „smoczą skórą”. Będzie ona reagować w widoczny sposób na każdy, nawet najdelikatniejszy powiew wiatru, tworząc na swojej powierzchni niepowtarzalne obrazy modelowane siłami natury. To rozwiązanie zostanie zastosowane w Polsce po raz pierwszy. W parterze wieżowca przewidziano miejsce na lokale usługowe i gastronomiczne, dostępne dla wszystkich z poziomu ulicy. Jak wszystkie inwestycje Ghelamco obiekt będzie wyposażony w parking samochodowy i rowerowy.

 

Warsaw Spire, Wronia 31 i Plac Europejski

Warsaw Spire, Wronia 31 i Plac Europejski

Deweloper przypomni również swój flagowy projekt Warsaw Spire, który w 2017 roku jako pierwszy budynek z Polski otrzymał „nieruchomościowego Oscara” MIPIM Awards. Niezmiennie najwyższy biurowiec w Polsce jest dziś ikoną dynamicznie rozwijającej się Warszawy i siedzibą wielu międzynarodowych firm i instytucji. Wieżowiec Ghelamco zapoczątkował również dynamiczną przemianę postindustrialnego rejonu warszawskiej Woli w tętniące życiem biznesowe city. W 2017 i 2018 roku dwa niższe budynki kompleksu Warsaw Spire oraz połowa udziałów w wieży zostały sprzedane za łączną kwotę 435 mln euro.

 

Spośród inwestycji regionalnych Ghelamco zaprezentuje Nowe Soho, projekt w ramach Nowego Centrum Łodzi, który swoją premierę miał podczas zeszłorocznych targów MIPIM. Inwestycja zrealizowana zostanie w trzech etapach. Nieodłącznym elementem projektu będą starannie urządzone piesze pasaże, wzdłuż których powstaną kafejki, winiarnie i restauracje. Zamknięte dla ruchu samochodowego uliczki z lokalami usługowymi będą powstawać także w kolejnych etapach inwestycji.

NCL widok z placu dworcowego

NCL widok z placu dworcowego