Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Słodowiec Park z pozwoleniem na budowę

Słodowiec Park wejście główne

Kameralna inwestycja biurowa pod roboczą nazwą Słodowiec Park uzyskała pozwolenie na budowę, które uprawomocniło się z końcem 2019 roku. Inwestycja rozpocznie się w I Q 2020 roku.

Słodowiec Park to kameralny biurowiec o powierzchni użytkowej 1526 mkw oferujący ok. 1300 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal stacji metra Słodowiec. Dzięki takiej lokalizacji charakteryzuje się doskonałą komunikacją, zarówno miejską ( metro, tramwaje i autobusy) jak i samochodową ( dobry dojazd do S8).

Słodowiec Park

Słodowiec Park biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz

Słodowiec Park będzie wykonany z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych i z doborem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Z uwagi na swój kameralny charakter i butikowy styl jakość wykończenia i użytych materiałów jest dla inwestora kluczowa.

Przewidziano instalację klimatyzacji, p.poż, kontrolę dostępu, rozprowadzone instalacje elektryczne i sieci logicznej, windę. Podział ściankami działowymi wg potrzeb najemcy. Ponadstandardową wysokość kondygnacji z biurami do wynajęcia 3,3 m. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1320,00 mkw.

Zakończenie budowy nastąpi na przełomie I i II Q 2021 roku, a oddanie do użytkowania najemcy w II/III Q 2020 roku.

– W chwili obecnej poszukujemy jednego najemcy dla tej inwestycji – mówi Jarosław Gabler z agencji nieruchomości Locus odpowiedzialnej za komercjalizację projektu – to jedyny w tej chwili kameralny projekt oferujący biura do wynajęcia na Bielanach blisko stacji metra, jest on idealny dla firmy ceniącej komfort i chcącej użytkować całą powierzchnię samodzielnie.

Słodowiec Park to rzeczywiście jedna z niewielu ofert wynajmu biur na północy Warszawy.  Dzielnice Żoliborz jak i Bielany nie oferują zbyt dużo nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia zarówno pod względem ilości powierzchni biurowej jak i samych biurowców.

Przewidujemy, że zakończenie komercjalizacji nastąpi zdecydowanie przed terminem oddania biurowca do użytkowania – dodaje Jarosław Gabler.