Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Żelazna 59a na nowo

Żelazna

Budynek Centrum Biznesowe Żelazna 59a ma nowego właściciela. Inwestorem jest Platinum Towers Management. Po generalny remoncie, już pod koniec roku, spółka odda do użytkowania klientom kompletnie urządzone i umeblowane powierzchnie biurowe w metrażach od 80m2 do 240m2.

W budynku jest łącznie ok. 7200m2 GLA oraz garaż podziemny z 95 miejscami postojowymi. Powierzchnia typowego piętra wynosi około 1 150 m2 GLA. Na tym etapie istnieje jeszcze także możliwość wynajęcia całej lub części kondygnacji. Platinum Towers Management zarządza już od ponad roku powierzchniami biurowymi w sąsiednim budynku Żelazna 59. Ponieważ koncept się sprawdził firma postanowiła rozszerzyć działalność i wspólnie z jednym inwestorów zakupiła Żelazna 59 a.

– Duże zainteresowanie oferowanymi powierzchniami to pochodna zarówno centralnej lokalizacji oraz fakt, że oddajemy najemcom kompletnie zaaranżowane powierzchnie. Wykazujemy też większą elastyczność jeśli chodzi o terminy na jakie zawierane są umowy. To idealna oferta dla małych i średnich firm, które są na etapie skalowania biznesu – mówi Michał Witkowski Partner, Business Development Director w Platinum Towers Management. Dodatkowo kilka wyodrębnionych i samodzielnych lokali biurowych będzie można również kupić. Widzimy spore zainteresowanie transakcjami powierzchni o metrażach ok 500m2-700m2 – dodaje.

Obydwa obiekty biurowe zlokalizowane są pomiędzy ulicą Towarową, a Aleją Jana Pawła II, niedaleko ronda ONZ. Dojście do stacji metra Rondo Daszyńskiego lub Rondo ONZ zajmuje 5 minut. Tuż obok obiektów znajduje się stacja rowerów miejskich Veturilo.